Αγαπητοί γονείς,

θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι μετά τη δεύτερη και τελευταία μας εμφάνιση στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης τη Δευτέρα 13/5, έχουν ολοκληρωθεί οι πρόβες μας για αυτή τη σχολική χρονιά.

Σας παρακαλώ να επικοινωνήσετε με τις συνοδούς των σχολικών λεωφορείων για να τις ενημερώσετε πως τα παιδιά που δεν παραμένουν στο ολοήμερο θα επιστρέφουν στο εξής (ήδη, δηλαδή, από αυτή την Πέμπτη, 16/5) με τα λεωφορεία μετά το τέλους του εξαώρου (στις 13:15).

Σας ευχαριστώ θερμά για τη στήριξή σας, την κατανόηση και τη βοήθειά σας σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε ώστε να λειτουργήσουμε.

Ελπίζω και εύχομαι τα παιδιά να είχαν μια ευχάριστη εμπειρία και να μπορέσουμε, με νέο κουράγιο και δύναμη ,να συνεχίσουμε τη νέα χρονιά.

Σας ευχαριστώ και πάλι,

η μουσικός του σχολείου,