Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Προσκαλούμε όσους από εσάς δεν έχετε φροντίσει ήδη να καταθέσετε τη συνδρομή σας, να είστε αρωγοί στην προσπάθεια που καταβάλλουμε να καλύπτουμε ουσιαστικές και βασικές ανάγκες του σχολείου μας με κυριότερη αυτή της καθαριότητας.

Η θετική σας ανταπόκριση στην καταβολή της ετήσιας συνδρομής μας δίνει τη δυνατότητα να έχουμε κάθε μέρα, από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, καθαρίστρια, καθώς και να καλύπτουμε κάποια έξοδα του σχολείου που προκύπτουν και, δυστυχώς, δεν καλύπτονται από δημόσιες δαπάνες.

Θυμίζουμε ότι  η ετήσια συνδρομή είναι 50€ ανά οικογένεια, πλέον μίας άπαξ εγγραφής 20€ μόνο για τα παιδιά που εγγράφονται πρώτη φορά. Η καταβολή γίνεται στον Τραπεζικό Λογαριασμό του Συλλόγου:

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 6871124494161 – (ΙΒΑΝ: GR 5601718710006871124494161)

Είμαστε βέβαιοι ότι, όσοι πιθανώς το έχετε αμελήσει, θα ανταποκριθείτε άμεσα στην πρόσκλησή μας, αντιλαμβανόμενοι ότι αυτές οι υπηρεσίες καθαριότητας αφορούν τα παιδιά όλων μας.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Πυλαίας