ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους γονείς των μαθητών που συμμετέχουν στη Χορωδία του σχολείου μας, ότι η αποχώρηση των μαθητών κάθε Παρασκευή μεσημέρι, μετά την ολοκλήρωση της Χορωδίας, θα γίνεται όπως ακριβώς γινόταν μέχρι σήμερα, ήτοι με τα Ι.Χ. των γονέων. Οι μαθητές της Χορωδίας δεν θα αποχωρούν με λεωφορεία. Παρακαλούμε λοιπόν να μεριμνήσετε, όπως πάντα για την μεταφορά των παιδιών σας με δικά σας μεταφορικά μέσα.

Επίσης, για όσους γονείς ενδιαφέρονται, τους ενημερώνουμε ότι στο τέλος της ερχόμενης εβδομάδας θα τελεστεί το Φεστιβάλ Χορωδιών στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης. Η Χορωδία μας δεν θα συμμετέχει, αλλά όποιοι γονείς ενδιαφέρονται μπορούν να πάνε να το παρακολουθήσουν με τα παιδιά τους προμηθευόμενοι τα εισητήρια από το Μέγαρο Μουσικής.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων